KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12088413
nr 1208 8413
John Haavs Johnson
(1915-1968), Sverige
Akvarell, Gårdsmotiv, signerad. 52,17,5x 25,5
John Haavs Johnson, svensk målare född 1915, död 1968.
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 1 oktober 2018
kl 20:44:27
100 kr
200 kr
300 kr
John Haavs Johnson
Läs mer om John Haavs Johnson